Finanční podpora na rekonstrukci Sokolovny je k dnešnímu dni 304.966 Kč. Děkujeme všem dárcům.

Vzhledem k vyhlášení Nouzového stavu vládou České republiky přijímá VV spolku Sokol Lodenice následná opatření:

1. Ruší se „Josefovské posezení“, které se mělo konat 21. 3.
    2. Ruší se, respektive přesouvá se Velikonoční zábava, která se měla konat 10. 4.
    3. Pokud to situace umožní, budeme včas informovat o dalších akcích, zda se budou konat, nebo přesouvat, nebo rušit.
      Jedná se zejména o:
      •    Čarodějnice – 30. 4.
      •    Valná hromada spolku – 16. 5.
      •    Dětský den – 30. 5.
      •    atd..., podle plánu našich akcí.

Fotogalerie - Karneval s Bárou Ladrovou 2020

Karneval s Bárou Ladrovou

Fotogalerie - boxerské odpoledne 2020

Boxerské odpoledne

Fotogalerie z exhibičního hokejového utkání v Rakovníku 2019

HC Lodenice Sokol děkuje všem, kteří se zúčastnili již 2.ročníku exhibičního utkání s SK Mšecké Žehrovice. S rokem 2019 jsme se rozloučili remízou 3:3.
Velké díky patří Milanovi Břízovi za autobusovou dopravu, Radkovi Vlasatému za focení akce a Petrovi Rybovi za finanční dar. Děkujeme Liborovi Slavíkovi z SK Mšecké Žehrovice za spoluorganizaci.

Všechny fotky naleznete zde:

Fotogalerie - Mikulášská diskotéka 2019

Mikulášská diskotéka 2019

Čestné uznání ČESKÉ UNIE SPORTU 2019

Blahopřejeme…

Výkonný výbor našeho spolku Sokol Lodenice navrhl za dlouholetou aktivní činnost tři naše členy na Čestné uznání ČESKÉ UNIE SPORTU (ČUS).

Návrh schválil Okresní výbor ČUS v Rakovníku a předal na další schválení Výkonnému ústřednímu výboru ČUS, který naše návrhy také schválil.

Za přítomnosti tajemnice VV ČUS Rakovník paní Ireny Lehárové jsme na Výroční Valné hromadě spolku Sokol Lodenice, která se konala 18. 5. 2019 v Sokolovně v Lodenici, mohli předat čestná uznání našim členům:

• Haně Náprstkové
  • Jiřímu Šupákovi Petrovi
  • Romanu Brychtovi

Všem oceněným gratulujeme za náš spolek.

Stanovy_Sokol_Lodenice,spolek_

Upozorňujeme, že všechny naše akce mohou být natáčeny a fotografovány.
Video a fotky poté budou umístěny na tyto webové stránky.

Informace o zpracování osobních údajů v souvislosti s členstvím ve spolku

Struktura ročních členských příspěvků:

• Děti do 15 let – 20,- Kč
  • Studující a důchodci – 50,- Kč
  • Pracující, výdělečně činní – 100,- Kč

V této rubrice nejsou žádné články.

Významná JUBILEA

V měsíci březnu 2020

slaví své životní jubileum  naši členové Miluše Pochová, Jan Bláha a Romana Juppová.